Teslimat Bilgileri

Siparişiniz onaylandıktan sonraki 7 iş günü içerisinde ambara teslim edilir ve size ulaştırılmak üzere yola çıkar.

 1000 TL ve altındaki siparişlerinizde kargo bedeli alıcıya aittir. Alıcının talep edilmesi durumunda kargo ücreti alıcıya bildirilecektir.

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda, resmi ve idari tatil günlerinde ve alıcıdan kaynaklanan adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması gibi durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. 

Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz.

 Üretim hatası olmadığı sürece ürünlerde değişiklik ve iade yapılamamaktadır.  Müşteri Hizmetlerimiz size yardımcı olacaktır.

Teslimat sırasında bizzat kendinizin adreste bulunmaması halinde, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Teslimat anında adreste kimsenin bulunmaması durumunda ise, kargo şirketi görevlisi size bir haber notu bırakacaktır. Haber notunun bırakılması durumunda aynı adrese ikinci uğrama gerçekleşmeyecektir. 2 gün içinde Kargo firmasının Müşteri Hizmetlerini arayıp siparişi kargo şubesinden teslim alabileceğinizi belirtip, teslim almalısınız.

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir.